Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

Již 22 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou obchodní společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky

Celý článek

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

www.vlab.cz

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 


Úvod » ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA » Biochemie - systémový materiál

ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA / Biochemie - systémový materiál

Systémový spotřební materiál vyráběný firmou DIAMOND DIAGNOSTICS USA pro acidobazické, ISE analyzátory a ISE moduly klinických analyzátorů níže uvedených značek.

Nejprodávanější produkty
 

Tyto generické produkty jsou ekvivalentní a přímou náhradou za originální OEM systémové produkty příslušného výrobce. Splňují přísné požadavky na kvalitu a jsou plně certifikovány jako IVD produkty dle norem EU.

Produkty v nabídce označené hvězdičkou jsou originálními produkty příslušných výrobců. Ceny na dotaz.