Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

Již 20 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou obchodní společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky

Celý článek

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

www.vlab.cz

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 


Mezinárodní veterinární výstava VETfair 2015

V letošním roce se opět zúčastníme již 13. ročníku mezinárodní veterinární výstavy VETfair 2015, která se koná ve dnech 17-18. dubna 2015 v kongresovém centru ALDIS Hradec Králové.

Srdečně zveme všechny zájemce o veterinární laboratorní techniku k naší expozici, kde se můžete seznámit se širokou nabídkou laboratorních přístrojů pro veterinární kliniky a praxe. Během této výstavy mají zájemci jedinečnou možnost si pořídit špičkovou a mnoha zákazníky osvědčenou laboratorní techniku za akční, veletržní ceny.

 

Pro veterinární kliniky a praxe nabízíme kvalitní a praxí ověřené analyzátory světově známých společností ke
stanovení biochemických a hematologických parametrů zvířecí krve. Vlajkovými analyzátory jsou japonský biochemický analyzátor FUJIFILM DRICHEM NX500, imuno analyzátor FUJIFILM AU-10 sloužící k měření parametrů T4 / TSH / Kortizolu, švédský hematologický analyzátor EXIGO s mikroadaptérem MPA (jediný analyzátor na trhu, který umožňuje mimo měření ze zkumavky také měření pouze z kapky krve - nejvhodnější řešení k měření krevního obrazu malých zvířat) a analyzátor krevních plynů EPOC BG od výrobce EPOCAL Kanada.

Mimo jiné zákazníky, naše analyzátory FUJIFILM a EXIGO ke své spokojenosti používají k analýzám
veterinárních vzorků všechny veterinární laboratoře  policie České republiky, Státní veterinární ústav v Jihlavě a Olomouci, ZOO v Plzni aj.

Jako novinku v naší nabídce naleznete močový analyzátor MS INSIGHT anglické společnosti Woodley Equipment.