Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

Již 20 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou obchodní společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky

Celý článek

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

www.vlab.cz

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 


XXIII. výroční konference ČAVLMZ Hradec Králové

Srdečně zveme všechny zájemce o veterinární laboratorní techniku k našemu stánku na doprovodné výstavě XXIII. výroční konference ČAVLMZ konající se ve dnech 10. - 11. října 2015 v kongresovém centru ALDIS v Hradci Králové, kde naleznete ucelenou řadu laboratorních přístrojů pro kompletní vybavení laboratoří veterinárních klinik a praxí. Během této výstavy mají zájemci jedinečnou možnost si pořídit špičkovou a mnoha zákazníky osvědčenou laboratorní techniku za akční, výstavní ceny.

 

Pro veterinární kliniky a praxe nabízíme řadu kvalitních, spolehlivých a praxí ověřených analyzátorů světově známých společností jako např. japonský biochemický analyzátor FUJIFILM DRICHEM NX500, imuno analyzátor FUJIFILM AU-10 sloužící k měření parametrů T4 / TSH / Kortizolu, švédský hematologický  analyzátor EXIGO s mikroadaptérem MPA (jediný analyzátor na trhu, který umožňuje mimo měření ze zkumavky také měření pouze z kapky krve - nejvhodnější řešení k měření krevního obrazu malých zvířat) a analyzátor krevních plynů EPOC BG od výrobce EPOCAL Kanada.

 

Naše analyzátory ke své spokojenosti používá k analýzám veterinárních vzorků již více než 150 zákazníků, např. veterinární laboratoře  policie České republiky, Státní veterinární ústavy, ZOO, aj.

Jako novinku v naší nabídce naleznete močový analyzátor MS INSIGHT anglické společnosti Woodley Equipment.