Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

Již 20 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou obchodní společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky

Celý článek

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

www.vlab.cz

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 


VETclasses - veterinární kongres pro praxi malých zvířat

Srdečně zveme všechny zájemce o veterinární laboratorní techniku k našemu stánku na doprovodné výstavě VETclasses konající se ve dnech 15. - 16. října 2016 v kongresovém centru ALDIS Hradec Králové. Zájemci budou mít možnost si prohlédnout kompletní nabídku moderních laboratorních přístrojů přímo určené pro veterinární kliniky a praxe. Během této výstavy je jedinečná možnost pořídit si špičkovou a mnoha zákazníky ověřenou laboratorní techniku za akční, veletržní ceny.