Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

Již 20 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou obchodní společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky

Celý článek

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

www.vlab.cz

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 


XXIV. VÝROČNÍ KONFERENCE ČAVLMZ V BRNĚ

Dovolte nám vás srdečně pozvat na doprovodnou výstavu při XXIV. VÝROČNÍ KONFERENCI ČAVLMZ, která se letos poprvé koná na brněnském výstavišti v termínu 12. a 13. listopadu 2016. Všíchni, kteří mají zájem o kvalitní laboratorní techniku určenou pro veterinární kliniky a praxe mají jedinečnou možnost pořídit si tuto špičkovou a mnoha zákazníky prověřenou laboratorní techniku za akční, veletržní ceny.

Na českém trhu zastupujeme následující výrobce: