Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

Již 20 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou obchodní společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky

Celý článek

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

www.vlab.cz

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 


VIII. LABOREXPO - VELETRH ANALYTICKÉ, MĚŘICÍ A LABORATORNÍ TECHNIKY

Dovolujeme si tímto pozvat všechny zájemce o laboratorní vybavení na veletrh analytické, měřící a laboratorní techniky LABOREXPO, který se koná 20.-21.9. v pražském kongresovém centru.

Na našem stánku se můžete seznámit s aktuální nabídkou laboratorní techniky, mimo jiné se špičkovým 5-ti kanálovým plamenovým fotometrem BWB-XP anglické firmy BWB Technologies, unikátním produktem Lab Armor (médium jako náhrada za vodu a led), jenž lze používat v každé laboratoři a kompletní nabídkou kvalitních laboratorních produktů firmy DLAB nebo britské firmy NICKEL-ELECTRO, která se již více než 60 roků zabývá výrobou laboratorní techniky.

Již dva naše produkty, Lab Armor a plamenový fotometr BWB-XP získaly v minulosti na výstavě LABOREXPO titul  "Oceněný exponát výstavy LABOREXPO" jako inovativní a technicky vyspělé produkty.