Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

Již 22 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou obchodní společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky

Celý článek

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

www.vlab.cz

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 


Úvod » ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA » Hematologie » Míchačka zkumavek MX-T6-PRO

ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA / Míchačka zkumavek MX-T6-PRO

Robustní digitální míchačka  s 3D pohybem (rotující a kývavý pohyb) a možností velmi přesného nastavení otáček, které se zobrazují na LCD displeji. Míchačka je vhodná pro kontinuální chod a lze ji používat jak při pokojové teplotě tak v inkubátorech při teplotě od +4°C ... +50°C. K pohonu míchačky je použitý velmi tichý (téměř neslyšitelný), bezúdržbový motor. Válce míchačky mají speciální povrchovou úpravu k zamezení vypadávání větších zkumavek z rotujících válců. Lze použít ve všech typech laboratoří, na válce míchačky lze vložit až 10 ks 50 ml zkumavek typu Falcon.

 

 

 

PARAMETRY

Nastavitelná rychlost otáčení 10 ... 70 ot/min., nastavení po 1 ot./min.
Max.zatížení 4 kg
Počet / délka válců 6 / 280 mm
Napájení 220 V
Hmotnost 4,5 kg
Rozměry (š x v x h) 260 x 120 x 450 mm

 

CENA: e-shop

Nejprodávanější produkty