Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

Již 22 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou obchodní společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky

Celý článek

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

www.vlab.cz

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 


SERVISNÍ PODPORA » Technický servis

 

Na všechny námi dodávané přístroje poskytujeme kompletní servisní služby a technickou podporu. Servisní tým se pravidelně
účastní technických školení u výrobců nebo zahraničních distribučních společností, tak aby byl schopen poskytovat rychlé a kvalifikované servisní služby k uspokojení zákaznických potřeb.

Servisní služby zahrnují:

  • záruční a pozáruční opravy
  • instalace a technické školení
  • IQ/OQ kvalifikace
  • prevetivní prohlídky a údržby
  • bezpečnostní a technické kontroly (BTK), u zdravotnických přístrojů "in vitro" v návaznosti na zákon č. 123/2000 Sb.

V případě, že zařízení nebudeme schopni opravit na místě u zákazníka, můžeme v určitých a odůvodněných případech zapůjčit náhradní přístroj na dobu nezbytně nutnou (dobu opravy).

Objednávka servisu
Typ servisního zásahu:
Typ přístroje: *
Výrobce:
Vaše sdělení: *
Objednatel (jméno a příjmení): *
Společnost:
E-mail: *
Telefon: *
Opište text z obrázku: *
captcha