Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

Již 22 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou obchodní společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky

Celý článek

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

www.vlab.cz

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 


O nás

Již 22 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky.

Naší předností je profesionalita a dlouholetá zkušenost s laboratorní technikou. Hlavní naší prioritou a samozřejmostí je zejména osobní přístup a vysoká pečlivost, které vedou k zajištění a udržení maximální spokojenosti zákazníků s dodanými produkty.

Poskytujeme autorizované servisní služby a technickou podporu na všechny námi dodávané zařízení provozované v laboratořích biochemických, hematologických, mikrobiologických nebo chemických.

Ke všem námi servisovaným laboratorním přístrojům vlastníme certifikace výrobců nebo zahraničních distribučních společností o vyškolení technického personálu. Náš vyškolený personál je schopen postarat se o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vašich potřeb.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního elektronického formuláře.