Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

Již 22 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou obchodní společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky

Celý článek

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

www.vlab.cz

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 


Úvod » LABORATORNÍ TECHNIKA » Vodní lázně » NE-5 Třepací lázně

LABORATORNÍ TECHNIKA / NE-5 Třepací lázně

Nejprodávanější produkty
 

Parametry
NE5-28D, třepací / digitální vodní lázeň, objem 28 litrůempty
Nerezová, bezešvá, třepací vodní lázeň je vybavena LCD displejem s chemicky odolnou membránovou klávesnicí a SMART PID regulací teploty. LCD displej umožňuje zobrazení aktuální a nastavené teploty.
NE5-28D, třepací / digitální vodní lázeň, objem 28 litrů

naše cena 68 680 Kč


NE5-10D, třepací / digitální vodní lázeň, objem 10 litrůempty
Nerezová, bezešvá, třepací vodní lázeň je vybavena SMART PID regulací teploty, LED displejem a chemicky odolnou membránovou klávesnicí. LED displej zobrazuje aktuální / nastavenou teplotu a frekvenci
NE5-10D, třepací / digitální vodní lázeň, objem 10 litrů

naše cena 61 380 Kč


NE5-28, třepací / analogová vodní lázeň, objem 28 litrůempty
Nerezová, bezešvá, třepací vodní lázeň je vybavena analogovu regulací třepání a teploty. Frekvenci třepání lze nastavit pomocí otočného knoflíku v rozsahu 0 ... 380 ot/min., délku kmitu až do 40 mm.
NE5-28, třepací / analogová vodní lázeň, objem 28 litrů

naše cena 59 600 Kč