Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

Již 22 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou obchodní společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky

Celý článek

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

www.vlab.cz

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 


Úvod » ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA

ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA

Na českém trhu zastupujeme následující společnosti:

BOULE MEDICAL AB

Hematologické analyzátory

Tradiční švédský výrobce hematologických analyzátorů. Historie výroby hematologických analyzátorů ve Švédsku je velmi dlouhá a sahá až do 60 roků minulého století, kdy první hematologický analyzátor pod značkou SWELAB Celloscope 101 byl uveden na trh panem Ericem Ohlinem již v roce 1956. Firma se orientuje především na segment POCT, pediatrické kliniky, pracoviště urgentních příjmů a menší klinické laboratoře. Analyzátory jsou vybaveny unikátním systémem měření kapilární krve tzv. MPA adaptérem, který umožňuje měřit již z 20 ul krve (absolutní objem) a je vhodný zejména k měření krevního obrazu malých dětí. Ideální uplatnění najdou jako Point-of-Care analyzátory např. na pediatrických pracovištích, odděleních urgentních příjmů, v odběrových místnostech, v lékařských ordinacích apod. Analyzátory jsou také vhodné do menších a středních typů klinických laboratoří nebo jako doplňkové/záložní analyzátory do větších typů laboratoří.

Biochemické analyzátory

Japonská společnost FUJIFILM se již od roku 1980 zabývá výrobou klinických biochemických analyzátorů pracujících na bázi suché chemie (vícevrstvá slidová technologie). Analyzátory jsou vhodné jak do nemocnic na oddělení urgentních příjmů, kde je často potřeba okamžitě provést různá biochemická vyšetření, tak do lázeňských komplexů nebo do ordinací lékařů jako POC analyzátory.

Osmometry

Německý výrobce kryoskopických osmometrů s více než 30-letou tradicí. Osmometry Gonotec jsou mezi zákazníky známy jako velmi kvalitní a robustní osmometry. V nabídce naleznete jak jednovzorkový tak i automatický osmometr s podavačem.

ISE analyzátory, spotřební materiál

Americký výrobce klinických ISE analyzátorů značek Prolyte a Smartlyte, alternativních reagencií pro ISE, acidobazické analyzátory a ISE moduly analyzátorů značek Beckman/Olympus, Medica, Roche/AVL, Siemens/Rapidlab, Radiometer.

Známý výrobce kvalitních, reagenčních souprav pro biochemické analyzátory. Reagencie v systémovém balení pro analyzátory značek Hitachi, Beckman/Olympus a Mindray. V nabídce také naleznete biochemické analyzátory CORMAY ACCENT.
Nejprodávanější produkty
 

Parametry
GONOTEC OSMOMAT AUTOempty
Kryoskopický osmometr OSMOMAT AUTO od německého výrobce Gonotec najde ideální uplatnění v klinických a farmaceutických laboratořích nebo ve výzkumu či vývojových centrech. Osmometr je vybavený
GONOTEC OSMOMAT AUTO

 


FUJIFILM NX500i, automatický biochemický analyzátorempty
FUJIFILM NX500i nejrychlejší klinický analyzátor ve třídě malých analyzátorů pracující na bázi suché chemie, k měření jsou používány slidy s vysokou odolností vůči interferencím ve vzorku (lipémie).
FUJIFILM NX500i, automatický biochemický analyzátor

 


CORMAY ACCENT-200empty
CORMAY ACCENT-200 Biochemický stolní analyzátor ACCENT-200 od polského výrobce CORMAY umožňující měření až 400 vyšetření za hodinu provozu. Analyzátor je vhodný do menších laboratoří nebo může
CORMAY ACCENT-200

 


GONOTEC OSMOMAT 3000 - jednovzorkový osmometrempty
Kryoskopický osmometr OSMOMAT 3000 od německého výrobce Gonotec slouží k měření osmolality vodných roztoků. Ideální uplatnění najde v klinických a farmaceutických laboratořích, ve výzkumu či
GONOTEC OSMOMAT 3000 - jednovzorkový osmometr

 


Mispa i2 analyzátor proteinůempty
Analyzátor proteinů MISPA-I2 švýcarské firmy AGAPPE je systém sloužící k měření širokého spektra specifických proteinů důležitých v lékařské diagnostice a monitorování. Analyzátor je vhodný do
Mispa i2 analyzátor proteinů

 


ISE PROLYTE - klinický analyzátor draslíku,sodíku,chloridů (lithia)empty
ISE analyzátor Prolyte od amerického výrobce Diamond Dignostics slouží ke stanovení koncentrace sodíku, draslíku, chloridů nebo lithia z lidské krve nebo moče. Analyzátor se vyznačuje jednoduchou
ISE PROLYTE - klinický analyzátor draslíku,sodíku,chloridů (lithia)