Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Pracovní doba: Po-Pá 8.00 - 16.00 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
11.08.2023
EXIGO H50V
EXIGO H50V EXIGO H50V jako zbrusu nový nástupce velmi kvalitního a osvědčeného analyzátoru EXIGO H400 využívá k analýze krevního obra... číst celé
20.01.2020
FUJIFILM NX700i
FUJIFILM NX700i - výkonný klinický biochemický analyzátor, který jako jediný analyzátor na trhu ve třídě malých analyzátorů pracujícíc... číst celé
01.08.2018
FUJIFILM NX700V
FUJIFILM NX700V - výkonný veterinární biochemický analyzátor, který jako jediný analyzátor na trhu ve třídě malých analyzátorů pracují... číst celé
Zobrazit všechny novinky
KATALOGY

Katalog laboratorní a veterinární techniky LABtechnik a další katalogy výrobců laboratorní technky ke stažení.

  Detail

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

  www.vlab.cz

 

KONTAKT

LABtechnik,s.r.o.
Studentská 812/6
62500 Brno
+ 420 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 

  1. Úvod
  2. ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA

ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA

Na českém trhu zastupujeme následující společnosti:

Tradiční švédský výrobce hematologických analyzátorů. Historie výroby hematologických analyzátorů ve Švédsku je velmi dlouhá a sahá až do 60 roků minulého století, kdy první hematologický analyzátor pod značkou SWELAB Celloscope 101 byl uveden na trh panem Ericem Ohlinem již v roce 1956. Firma se orientuje především na segment POCT, pediatrické kliniky, pracoviště urgentních příjmů a menší klinické laboratoře. Analyzátory jsou vybaveny unikátním systémem měření kapilární krve tzv. MPA adaptérem, který umožňuje měřit již z 20 ul krve (absolutní objem) a je vhodný zejména k měření krevního obrazu malých dětí. Ideální uplatnění najdou jako Point-of-Care analyzátory např. na pediatrických pracovištích, odděleních urgentních příjmů, v odběrových místnostech, v lékařských ordinacích apod. Analyzátory jsou také vhodné do menších a středních typů klinických laboratoří nebo jako doplňkové/záložní analyzátory do větších typů laboratoří.

  

Japonská společnost FUJIFILM se od roku 1984 zabývá výrobou klinických biochemických analyzátorů pracujících na bázi suché chemie (vícevrstvá slidová technologie). Analyzátory jsou vhodné jak do nemocnic na oddělení urgentních příjmů, kde je často potřeba okamžitě provést různá biochemická vyšetření, tak do lázeňských komplexů nebo do ordinací lékařů jako POC analyzátory.
  

Německý výrobce kryoskopických osmometrů s více než 30-letou tradicí. Osmometry Gonotec jsou mezi zákazníky známy jako velmi kvalitní a robustní osmometry. V nabídce naleznete jak jednovzorkový tak i automatický osmometr s podavačem.
  

Americký výrobce klinických ISE analyzátorů značek Prolyte a Smartlyte, alternativních reagencií pro ISE, acidobazické analyzátory a ISE moduly analyzátorů značek Beckman/Olympus, Medica, Siemens/Rapidlab.
  

Známý výrobce kvalitních, reagenčních souprav pro biochemické analyzátory. Reagencie v systémovém balení pro analyzátory značek Beckman/Olympus a Mindray. V nabídce také naleznete biochemické analyzátory CORMAY ACCENT.
  
  
  

 

Na českém trhu zastupujeme níže uvedené společnosti:

                       

 

Informace pro zákazníky
Kde nás najdete

RYCHLÝ KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Pracovní doba: Po-Pá 8.00 - 16.00 hod.
LABtechnik © 1997 - 2022 / všechna práva vyhrazena.