Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

Již 22 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou obchodní společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky

Celý článek

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

www.vlab.cz

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 


Úvod » VETERINÁRNÍ TECHNIKA

VETERINÁRNÍ TECHNIKA

Veterinární laboratoř od jednoho dodavatele

Pro veterinární kliniky a praxe zajistíme kompletní vybavení veterinární laboratoře tzv. na klíč. Nabízíme kvalitní a praxí prověřené analyzátory světově známých společností k "In-house" biochemické, imunologické a hematologické analýze parametrů zvířecí krve.

Provedení laboratorních analýz, které se neprovádí na klinikách nebo v ordinacích zajišťuje naše dceřiná veterinární laboratoř

 

FUJIFILM DRICHEM NX700V je zbrusu novým výkonným veterinárním biochemickým analyzátorem, který jako jediný analyzátor na trhu ve třídě malých analyzátorů pracujících na bázi suché chemie umožňuje měření až 5 pacientů současně. Analyzátor je vhodný do větších veterinárních klinik, laboratoří, výzkumných ústavů apod., kde je požadováno měření většího množství vzorků v jednom čase a kde obsluhující personál nemá čas čekat na ukončení analýzy jednotlivě vkládaných vzorků jak je běžné u jiných analyzátorů jednovzorkového typu.

Parametry:

ALP, v-AMYL, CHE, CPK, GGT, AST, ALT, LDH, ALB, BUN, Ca, CREA, DBIL, GLUC, IP, Mg, TBIL, NH3, CHOL, TG, TP, UA, Na, K, Cl, v-LIPASE (psí pankreatická lipáza), tCO2, CRP-Canine, GLOB*, ALB/GLOB*, BUN/CREA*, Na/K*.

* kalkulované parametry

 

FUJIFILM DRICHEM NX500V veterinární biochemický analyzátor pracující na bázi suché chemie umožňující analýzu následujících parametrů:

ALP, v-AMYL, CHE, CPK, GGT, AST, ALT, LDH, ALB, BUN, Ca, CREA, DBIL, GLUC, IP, Mg, TBIL, NH3, CHOL, TG, TP, UA, Na, K, Cl, v-LIPASE (psí pankreatická lipáza), tCO2, CRP-Canine, GLOB*, ALB/GLOB*, BUN/CREA*, Na/K*.

* kalkulované parametry

 

FUJIFILM AU-10 veterinární imunochemický analyzátor sloužící k měření parametrů T4 Canine/Feline, TSH, žlučové kyseliny, Kortizol, Progesteron.

 

WOODLEY InSight V5 nový laserový veterinární hematologický analyzátor od britské společnosti Woodley Equipment umožňuje analýzu 23 parametrů krevního obrazu. Analyzátor kombinuje tři technologie měření, ke stanovení WBC a 5-populačního diferenciálu leukocytů používá technologii průtokové cytometrie s tříúhlovým rozptylem laseru, RBC a PLT je měřeno klasickou elektronickou impedanční metodou, koncentrace hemoglobinu je analyzována kolorimetricky bez použití kyanidu.

 

EXIGO švédský veterinární hematologický analyzátor s mikroadaptérem MPA. Jediný analyzátor na trhu, který umožňuje mimo klasického měření ze zkumavky také měření krevního obrazu pouze z jediné kapky krve. Jedná se o nejvhodnější řešení pro veterinární kliniky a praxe k rychlému, netraumatizujícímu odběru a měření krve malých zvířat.

 

EPOC veterinární analyzátor krevních plynů od výrobce EPOCAL Kanada umožňující stanovení parametrů pH, pO2, pCO2, Na+, K+, Cl-, iCA2+, glukóza, hematokrit, laktát, kreatinin, HCO3, TCO2, Base Excess, sO2, hemoglobin, Agap.

 

qLabs první přenosný koagulační analyzátor pro veterinární kliniky a praxe, měřené parametry PT / APTT, oba parametry jsou měřeny současně v jednom měřícím stripu.

 

V naší nabídce dále najdete veterinární glukometry, laktátometry, ketonmetry, močové proužky a analyzátory močových proužků, centrifugy, soupravy Alvedia ke stanovení krevních skupin, soupravy k detekci dermatofytů, močoviny, rychlé imunochromatografické testy Megacor a další.

Na všechny námi prodávané přístroje poskytujeme kompletní technickou, aplikační podporu a rychlé servisní služby.

Nejprodávanější produkty
 

Parametry
EXIGO H400empty
  Veterinární hematologický analyzátor EXIGO H400, který je nástupcem kvalitního a osvědčeného analyzátoru EXIGO-EOS přichází na trh s mnoha novými funkcemi a výhodami pro uživatele. Unikátní systém
EXIGO H400

 


WOODLEY InSight V5empty
  Nový laserový veterinární hematologický analyzátor InSight V5 od britské společnosti Woodley Equipment umožňuje analýzu 23 parametrů krevního obrazu. Analyzátor kombinuje tři technologie měření, ke
WOODLEY InSight V5