Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

Již 20 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou obchodní společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky

Celý článek

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

www.vlab.cz

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 


Úvod » VETERINÁRNÍ TECHNIKA

VETERINÁRNÍ TECHNIKA

Nejprodávanější produkty
 

Veterinární laboratoř od jednoho dodavatele

Pro veterinární kliniky a praxe zajistíme kompletní vybavení veterinární laboratoře tzv. na klíč. Nabízíme kvalitní a praxí prověřené analyzátory světově známých společností k "In-house" biochemické, imunologické a hematologické analýze parametrů zvířecí krve.

Provedení laboratorních analýz, které se neprovádí na klinikách nebo v ordinacích zajišťuje naše dceřiná veterinární laboratoř

 

FUJIFILM DRICHEM NX500V veterinární biochemický analyzátor japonské společnosti FUJIFILM pracující na bázi suché chemie a umožňující měření následujících parametrů:

ALP, v-AMYL, CHE, CPK, GGT, AST, ALT, LDH, ALB, BUN, Ca, CREA, DBIL, GLUC, IP, Mg, TBIL, NH3, CHOL, TG, TP, UA, Na, K, Cl, v-LIPASE (psí pankreatická lipáza), tCO2, CRP-Canine, GLOB*, ALB/GLOB*, BUN/CREA*, Na/K*.

* kalkulované parametry

 

FUJIFILM AU-10 veterinární imuno analyzátor sloužící k měření parametrů T4 / TSH / žlučových kyselin / Kortizolu.

  

EXIGO švédský veterinární hematologický analyzátor s mikroadaptérem MPA. Jediný analyzátor na trhu, který umožňuje mimo klasického měření ze zkumavky také měření krevního obrazu pouze z jediné kapky krve. Jedná se o nejvhodnější řešení pro veterinární kliniky a praxe k rychlému, netraumatizujícímu odběru a měření krve malých zvířat.

 

EPOC veterinární analyzátor krevních plynů od výrobce EPOCAL Kanada umožňující stanovení parametrů pH, pO2, pCO2, Na+, K+, Cl-, iCA2+, glukóza, hematokrit, laktát, kreatinin, HCO3, TCO2, Base Excess, sO2, hemoglobin, Agap.

  

qLabs první přenosný koagulační analyzátor pro veterinární kliniky a praxe, měřené parametry PT / APTT, oba parametry jsou měřeny současně v jednom měřícím stripu

 

V naší nabídce dále najdete veterinární glukometry, laktátometry, ketonmetry, močové proužky a analyzátory močových proužků, centrifugy, soupravy Alvedia ke stanovení krevních skupin, soupravy k detekci dermatofytů, močoviny, rychlé imunochromatografické testy Megacor a další.

Na všechny námi prodávané přístroje poskytujeme kompletní technickou, aplikační podporu a rychlé servisní služby.