Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Pracovní doba: Po-Pá 8.00 - 16.00 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
18.02.2021
MEGACOR D-PHYTE
MEGACOR D-PHYTE Megacor D-PHYTE je rychlým testem sloužící k potvrzení dermatofytózy. Jednoduchý testovací postup ze seškrabu kůže, sr... číst celé
20.01.2020
FUJIFILM NX700i
FUJIFILM NX700i - výkonný klinický biochemický analyzátor, který jako jediný analyzátor na trhu ve třídě malých analyzátorů pracujícíc... číst celé
01.08.2018
FUJIFILM NX700V
FUJIFILM NX700V - výkonný veterinární biochemický analyzátor, který jako jediný analyzátor na trhu ve třídě malých analyzátorů pracují... číst celé
Zobrazit všechny novinky
KATALOGY

Katalog laboratorní a veterinární techniky LABtechnik a další katalogy výrobců laboratorní technky ke stažení.

  Detail

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

  www.vlab.cz

 

KONTAKT

LABtechnik,s.r.o.
Studentská 812/6
62500 Brno
+ 420 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 

  1. Úvod
  2. VETERINÁRNÍ TECHNIKA

VETERINÁRNÍ TECHNIKA

MEGACOR D-PHYTE

Novinka v naší nabídce. Megacor D-PHYTE je rychlým testem sloužící k potvrzení dermatofytózy.

Jednoduchý testovací postup ze seškrabu kůže, srsti, chloupků, drápků apod., rychlé vyhodnocení (5 … 30 minut), není zapotřebí kultivace. Spolehlivá detekce, inovativní řešení, specifita 100%, senzitivita 100%.

Možnost použití k vyšetření psů, koček, koní, králíků, morčat, koz, ovcí, prasat, skotu, ptáků, drůbeže, ježků, norků, plazů a to na počkání.

  Detail

 

Veterinární laboratoř od jednoho dodavatele

Pro veterinární kliniky a praxe zajistíme komplexní vybavení veterinární laboratoře tzv. na klíč. Nabízíme kvalitní a praxí prověřené analyzátory světově známých společností k "In-house" biochemické, imunologické a hematologické analýze parametrů zvířecí krve.

Provedení laboratorních analýz, které se neprovádí na klinikách nebo v ordinacích zajišťuje naše dceřiná veterinární laboratoř

 

FUJIFILM DRICHEM NX700V je zbrusu novým výkonným veterinárním biochemickým analyzátorem, který jako jediný analyzátor na trhu ve třídě malých analyzátorů pracujících na bázi suché chemie umožňuje měření až 5 pacientů současně. Analyzátor je vhodný do větších veterinárních klinik, laboratoří, výzkumných ústavů apod., kde je požadováno měření většího množství vzorků v jednom čase a kde obsluhující personál nemá čas čekat na ukončení analýzy jednotlivě vkládaných vzorků jak je běžné u jiných analyzátorů jednovzorkového typu.

Parametry:

ALP, v-AMYL, CHE, CPK, GGT, AST, ALT, LDH, ALB, BUN, Ca, CREA, DBIL, GLUC, IP, Mg, TBIL, NH3, CHOL, TG, TP, UA, Na, K, Cl, v-LIPASE (psí pankreatická lipáza), tCO2, CRP-Canine, GLOB*, ALB/GLOB*, BUN/CREA*, Na/K*.

* kalkulované parametry

 

FUJIFILM DRICHEM NX600V veterinární biochemický analyzátor pracující na bázi suché chemie umožňuje analýzu následujících parametrů:

ALP, v-AMYL, CHE, CPK, GGT, AST, ALT, LDH, ALB, BUN, Ca, CREA, DBIL, GLUC, IP, Mg, TBIL, NH3, CHOL, TG, TP, UA, Na, K, Cl, v-LIPASE (psí pankreatická lipáza), tCO2, CRP-Canine, GLOB*, ALB/GLOB*, BUN/CREA*, Na/K*.

* kalkulované parametry

 

FUJIFILM DRICHEM NX600V IC veterinární biochemický analyzátor s vestavěnou centrifugou umožňuje rychle a bez čekání analyzovat vzorek. Systém pracuje na bázi suché chemie s možností analýzy následujících parametrů:

ALP, v-AMYL, CHE, CPK, GGT, AST, ALT, LDH, ALB, BUN, Ca, CREA, DBIL, GLUC, IP, Mg, TBIL, NH3, CHOL, TG, TP, UA, Na, K, Cl, v-LIPASE (psí pankreatická lipáza), tCO2, CRP-Canine, GLOB*, ALB/GLOB*, BUN/CREA*, Na/K*.

* kalkulované parametry

 

FUJIFILM AU-10 veterinární imunochemický analyzátor slouží k měření parametrů T4 Canine/Feline, TSH, BA (žlučové kyseliny), Kortizol, Progesteron, SAA (sérový amyloid A).

 

WOODLEY InSight V5 nový laserový veterinární hematologický analyzátor od britské společnosti Woodley Equipment umožňuje analýzu 23 parametrů krevního obrazu. Analyzátor kombinuje tři technologie měření, ke stanovení WBC a 5-populačního diferenciálu leukocytů používá technologii průtokové cytometrie s tříúhlovým rozptylem laseru, RBC a PLT je měřeno klasickou elektronickou impedanční metodou, koncentrace hemoglobinu je analyzována kolorimetricky bez použití kyanidu.

 

EXIGO švédský veterinární hematologický analyzátor s mikroadaptérem MPA. Jediný analyzátor na trhu, který umožňuje mimo klasického měření ze zkumavky také měření krevního obrazu pouze z jediné kapky krve. Jedná se o nejvhodnější řešení pro veterinární kliniky a praxe k rychlému, netraumatizujícímu odběru a měření krve malých zvířat.

 

EPOC veterinární analyzátor krevních plynů od výrobce EPOCAL Kanada umožňující stanovení parametrů pH, pO2, pCO2, Na+, K+, Cl-, iCA2+, glukóza, hematokrit, laktát, kreatinin, urea, HCO3, TCO2, Base Excess, sO2, hemoglobin, Agap.

 

qLabs první přenosný koagulační analyzátor pro veterinární kliniky a praxe, měřené parametry PT / APTT, oba parametry jsou měřeny současně v jednom měřícím stripu.

 

V naší nabídce dále najdete veterinární glukometry, laktátometry, ketonmetry, močové proužky a analyzátory močových proužků, centrifugy, soupravy Alvedia ke stanovení krevních skupin, soupravy k detekci dermatofytů, močoviny, rychlé imunochromatografické testy Megacor a další.

Na všechny námi prodávané přístroje poskytujeme kompletní technickou, aplikační podporu a rychlé servisní služby.

Cena:
Výrobce
Sterilizátory

Na českém trhu zastupujeme níže uvedené společnosti:

                       

 

Informace pro zákazníky
Kde nás najdete

RYCHLÝ KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Pracovní doba: Po-Pá 8.00 - 16.00 hod.
LABtechnik © 1997 - 2019 / všechna práva vyhrazena.
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.