Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

Již 22 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou obchodní společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky

Celý článek

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

www.vlab.cz

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 


Úvod » LABORATORNÍ TECHNIKA » Vakuová technika

LABORATORNÍ TECHNIKA / Vakuová technika

Nejprodávanější produkty
 

Parametry
SafeVac - vakuový aspirační systémempty
SafeVac je zařízení sloužící k bezpečnému odsávání přebytků kapalin, ideální systém pro odsávání media z buněčných kultur, odstraňování supernatantu po centrifugaci, DNA extrakci apod. Vestavěný
SafeVac - vakuový aspirační systém

naše cena 25 880 Kč


RE100-Pro Digitální rotační odparka empty
Rotační vakuová odparka s integrovanou 5-litrovou topnou lázní a bezpečnostní tepelnou ochranou. Součástí odparky je vertikální skleněná aparatura s baňkami v základním provedení o objemu 1 ltr.
RE100-Pro Digitální rotační odparka

 


RE100B-Pro Digitální rotační odparkaempty
Rotační vakuová odparka s integrovanou 5-litrovou topnou lázní a bezpečnostní tepelnou ochranou. Součástí odparky je diagonální skleněná aparatura s baňkami v základním provedení o objemu 1 ltr.
RE100B-Pro Digitální rotační odparka