Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

Již 22 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou obchodní společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky

Celý článek

 

VETERINÁRNÍ LABORATOŘ

VLAB veterinární laboratoř zajišťuje kompletní biochemická, hematologická, imunologická a další speciální vyšetření  pro veterinární lékaře z celé ČR.

Ve spolupráci se švýcarskou laboratoří HESKA AG provádí vyšetřování alergenů pomocí specifického IgE testování Allercept.

www.vlab.cz

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

 


Úvod » LABORATORNÍ TECHNIKA » Vakuová technika » RE100-Pro Digitální rotační odparka


        

RE100-Pro Digitální rotační odparka

 

Dostupnost: do měsíce
Číslo produktu: 6030110111
Výrobce: DLAB
Vakuová technika: Rotační odparky

Rotační vakuová odparka s integrovanou 5-litrovou topnou lázní a bezpečnostní tepelnou ochranou. Součástí odparky je vertikální skleněná aparatura s baňkami v základním provedení o objemu 1 ltr. Patentovaný kondenzátor má chladící plochu 1500cm2 s vynikajícím chladícím efektem. Naprogramované a aktuální parametry se přehledně zobrazují na LCD displeji, Motorizované zvedání baňky v rozsahu 150 mm, bezpečnostní funkce automatického zvednutí baňky v případě výpadku proudu nebo po ukončení nastaveného programu. PTFE těsnění je mimořádně odolné vůči agresivním látkám a ochraňuje celou sestavu. Odparka je vybavena USB rozhraním pro komunikaci s PC.

Nabídku skleněných aparatur najdete v záložce příslušenství. 

 

PARAMETRY:

Nastavení otáček 20 ... 280/min. (možnost změny směru otáčení, plynulý rozběh)
Nastavení teploty RT ... 180°C, přesnost ± 1°C
Displej LCD (zobrazení rychlosti, teploty, času)
Nastavení času 1 ... 999 minut
Ovládání zdvihu Elektrické, 150 mm
Výkon topení lázně 1300W
Krytí  IP20
Hmotnost 15 kg
Rozměry (š x v x h) 457 x 583 x 465 mm